NBA’de Bu Hafta İzlemeniz Gereken Maçlar (19-26 Kasım 2018)

24
0
Paylaş
NBA'de Bu Hafta İzlemeniz Gereken Maçlar

NBA sezonu başladı ve her hafta bambaşka anlamı olan maçlar oynanmaya devam ediyor. Henüz Play-off sezonunda olmasak bile, normal sezonda anlamı olan bazı maçları her hafta sizler için listeleyeceğiz. Bir şov organizasyonu olarak bilinen NBA’de, en azından bolca rekabet ve anlam taşıyan maçları izlemek, normal sezon maçlarında çok daha eğlenceli olacaktır. Aşağıda sizler için hazırladığımız NBA’de Bu Hafta İzlemeniz Gereken Maçlar (19-26 Kasım 2018) listesi mevcut. Bu hafta, üç maçı sizler için seçtik.

3Orlando Magic – Toronto Raptors

Son yılların en başarılı ekiplerinden biri olan ve çekirdeği güçlü Toronto Raptors, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Özellikle Kawhi Leonard’ı aldıktan sonra gücüne güç katan bu ekip, bu hafta sezonun en flaş takımlarından Orlando Magic’i ağırlıyor.

Kawhi’li Toronto mu, yoksa muhteşem bir takım kimyası tutturan, sezonun en flaş ekibi Orlando Magic mi? Karar sizin, ancak izlemesi en keyifli maçlardan biri olacağı kesin.

21 Kasım gece 03:00’da bu maçı izleyebilirsiniz.

2Cleveland Cavaliers – Los Angeles Lakers

Kral evine dönüyor, ancak bu kez rakip takımın formasıyla. Geçtiğimiz sezon radikal bir karar vererek Los Angeles Lakers’a giden ve şampiyon yapabileceği takımlar olmasına rağmen LA’e gittiği için oldukça eleştirilen LeBron James, bir önceki takımı Cleveland’ı karşısına alacak.

Sezona oldukça kötü bir giriş yapsa da, son dönemde toparlanma sinyalleri veren LAL, Cavs’ı evinde mağlup edebilecek mi? Temsilcimiz Cedi Osman’ın da ilk beş başlaması muhtemel olan bu maç, anlamı büyük karşılaşmalardan bir tanesi olacaktır ve bu sebepten NBA’de Bu Hafta İzlemeniz Gereken Maçlar listesine dahil edildi.

22 Kasım 2018 saat 04:00’da bu maçı izleyebilirsiniz.

1Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder

Durant ve Green kavgasından sonra son üç maçında da mağlup olan GSW’de işler pek de iyi gitmiyor ve onlara bir darbe de Oklahoma’dan gelebilir. Ligin en iyi savunma takımlarından biri olarak gösterilen ve ellerinde Westbrook gibi bir canavar olan Oklahoma’nın durdurulması zor bir yapısı var ve bu sezon, daha bi’ takım gibi oynadıkları da söylenebilir.

Golden State’in kötü gidişe dur deme isteği mi, yoksa Westbrook’un takımı ateşlemesi mi maçı kazanacak, bilemiyoruz; ancak çok eğlenceli olacağı kesin.

NBA’de Bu Hafta İzlemeniz Gereken Maçlar arasında, şüphe yok ki en iyi maçlardan bir tanesi de bu. Maçı 22 Kasım 2018 06:30’da izleyebilirsiniz.

Görüşmek üzere!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen + 7 =